09 Júl 2015

Mopar na druhom ročníku Camp Jeep

 

  • Od 10. do 12. júla prebehne vo Francúzsku medzinárodné stretnutie priaznivcov značky Jeep zorganizované klubom Jeep Owners Group (JOG), jediným oficiálnym klubom značky, ktorý je teraz aktívny v 17 krajinách regiónu EMEA.
  • Na účastníkov čakajú štyri off-roadové trate, dedinka v duchu hodnôt značky, skvele vybavený kemp pre prespanie a technický priestor pre testovanie vozidiel za pomoci inštruktorov akadémie Jeep.
  • Usporiadatelia kempu spoločne predstavia trojicu výstavných modelov so špeciálnymi karosériami a príslušenstvom Mopar: Wrangler Unlimited Night Rock, Wrangler Rubicon Dark Side a Renegade Hard Steel.
  • Dvojica obchodov Mopar: jeden s predmetmi pre modely Jeep a členov klubu JOG, druhý potom venovaný originálnemu príslušenstvo Mopar pre modely Wrangler a Renegade.
  • Na akcii Camp Jeep vo Francúzsku sa predstaví MEC, jednotka expresnej starostlivosti Mopar, ktorá je postavená na báze Fiatu Ducato a ponúkajúca plne vybavenú dielňu vrátane kancelárie, diagnostiky a prevádzkovej časti.

 

Zajtra zažije nádherné prostredie Vallée Bleue v blízkosti Lyonu (Francúzsko) veľmi neobvyklú udalosť. Prebehne tu totiž druhý ročník Camp Jeep, medzinárodné stretnutie všetkých vlastníkov a priaznivcov legendárnej značky so sedemotvorovou maskou chladiča. Stretnutie zorganizované klubom Jeep Owners Group (JOG - jediný oficiálny klub značky Jeep, teraz aktívny v 17 krajinách regiónu EMEA) je oslavou hlbokej spolupatričnosti a identity, ktorá spája priaznivcov značky a zároveň ponúka príležitosť overiť si fantastické výkony každého modelu značky Jeep v teréne.

 

Camp Jeep ponúkne pohostinnosť, ktorá odráža štýl a náladu americkej značky. Jedná sa o plne vybavený kemp pre prespanie a ponúkajúci rôzne tematické oblasti, ktorých cieľom je ponúknuť inšpirujúcu skúsenosť so značkou. Príkladom je Wrangler Stage, ktorý funguje ako hlavná zábavná oblasť.

 

Záujem návštevníkov priláka nepochybne tiež značka Mopar, ktorá sa zameriava na služby, starostlivosť o zákazníka, náhradné diely a príslušenstvo všetkých značiek skupiny FCA. V dvoch oddelených priestoroch predstaví Mopar rad noviniek. Oficiálny obchod ponúkne značkové predmety pre modely Jeep a členov klubu JOG, špecifický priestor venovaný príslušenstvu Mopar pre modely Wrangler a Renegade potom poskytne užitočné tipy a rady, ako prispôsobiť svoj Jeep.

 

Ďalšiu vzrušujúcu ukážku hlbokej väzby medzi týmito dvoma americkými značkami poskytne trojica výstavných modelov značky Jeep v rôznych odtieňoch karosérie a s exkluzívnym príslušenstvom od Moparu: Wrangler Unlimited Night Rock, Wrangler Rubicon Dark Side a Renegade Hard Steel. Tieto jedinečné exempláre opäť potvrdzujú mimoriadne nadanie vozidiel Jeep pre personalizáciu. To, čo sa ale nikdy nezmení, je ich úžasná schopnosť prispôsobiť sa každej situácii.

 

Jeep Wrangler Night Rock je prototyp vychádzajúci z verzie Unlimited, z ktorej boli odstránené dvere aj strecha, aby demonštrovala pozoruhodnú všestrannosť modelu a možnosť úplne ju otvoriť. Táto špeciálna verzia sa vyznačuje extrémnou technikou pre najťažší terén a atraktívnou off-roadovovou konfiguráciou s kapotou Performance s výduchy od motora, otvormi v mriežke chladiča a zvýšeným zavesením kolies a nadrozmernými pneumatikami. Odvážny vzhľad výstavného modelu vytvoreného značkami Jeep a Mopar dotvárajú čierny lak a prídavné svetlomety.

Druhým vozidlom upraveným značkou Mopar je Wrangler Dark Side, ktorý vychádza z verzie Rubicon s dieselovým preplňovaným motorom 2.8 l a päťstupňovou automatickou prevodovkou. Táto špeciálna verzia má off-roadové nárazníky, ťažné oká a navijak, kapotu Performance a chrómované koncovky výfuku spolu so špeciálnym koženým čalúnením interiéru.

 

Tretím výstavnym kúskom bude Jeep Renegade Trailhawk Hard Steel, ktorý kombinuje príťažlivý metropolitný vzhľad s nádychom extrémneho dobrodružstva: extra veľké pneumatiky, zvýšený podvozok, kapota Performance, a matne čierny odtieň pre masku chladiča a kryty vonkajších spätných zrkadiel. Technologickú stránku tohto výstavného modelu demonštruje karoséria v odtieni leštenej ocele, teda žiarivo metalická farba, ktorá pripomína svet letectva a avantgardný lodný dizajn. Tento strieborný odtieň skvele kontrastuje s matne čiernymi doplnkami vrátane masky chladiča, pozdĺžnych strešných lyžín, krytov vonkajších spätných zrkadiel, 16palcových zliatinových kolies, bočných líšt, výduchov na kapote, blatníkov a nárazníkov. Ďalším nezameniteľným rysom tohto výstavného modelu je príves, ktorý odráža technologickú povahu celého vozidla.

 

Na akcii Jeep Camp vo Francúzsku sa predstaví tiež MEC, jednotka expresnej starostlivosti Mopar. Táto prestavba na báze Fiatu Ducato predstavuje plne vybavenú mobilnú dielňu vrátane príjmu, diagnostiky, a je pripravená poskytnúť asistenciu všetkým vozidlám zapojeným do aktivít akcie Camp Jeep. Z mnohých služieb zaslúžia zmienku okamžitá elektronická diagnostika vozidla pomocou tabletu (wiADVISOR), ktorú umožňuje pevné pripojenie k internetu a 32palcová plochá obrazovka, ktorá úplne transparentne demonštruje prednosti pre zákazníka.

 

Turín, 9. júla 2015

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor