15 September 2015

Mopar® na medzinárodnom autosalóne vo Frankfurte 2015

 

  • Mopar® a Jeep®: stále silnejšie partnerstvo zdôrazňujú tri výstavné vozidlá:
  • Wrangler Rubicon Sunriser
  • Cherokee KrawLer
  • Špeciálna edícia Renegade Trailhawk

·         Trojica výstavných vozidiel Mopar® predstavuje ultimatívnu personalizáciu pre zdolanie akéhokoľvek terénu, komfortnejšie jazdné vlastnosti a zlepšenie estetiky.

·         Každá z verzií poskytuje špičkový výkon a osobitosť a zvýrazňuje hodnoty dobrodružstva a vášne vozidiel značky Jeep®.

·         Na výstave sa predstavia aj exkluzívne kolekcie pre rodinu Fiat 500: príslušenstvo a personalizované modely 500X a 500L.

·         Mopar® predstaví taktiež oficiálne predmety a príslušenstvo pre modely Alfa Romeo a Abarth.

·         Nový rad doplnkov pre Lanciu Ypsilon, ktoré sú určené všetkým, ktorí chcú byť elegantný a originálny.

·         Mopar® ponúka kolekciu Alfa Romeo inšpirovanú modernizovaným logom.

·         Ponuka Mopar® Owner Centre, ktorá je k dispozícii už v 19 krajinách regiónu EMEA, ponúka cez 8000 strán informácií o svete popredajných služieb FCA.

·         Digitálnu starostlivosť o zákazníkov poskytujú mobilné aplikácie, užívateľské príručky s technológiou AR+ a služby na Twitteri v Taliansku, Francúzsku, Nemecku a vo Veľkej Británii.

·         Program Mopar® Vehicle Protection, ktorý je v Európe k dispozícii dva roky, teraz zahŕňa 36 krajín a ponúka viac ako 50 produktov. Predaných bolo doteraz vyše 1,1 milióna balíčkov MPV.

 

Mopar®, značka zameraná na služby, starostlivosť o zákazníka, originálne náhradné diely a príslušenstvo značiek skupiny Fiat Chrysler Automobiles predstaví na medzinárodnom autosalóne vo Frankfurte svoje produkty pre trhy regiónu EMEA.

V expozíciách všetkých značiek skupiny FCA sa bude verejnosť môcť bližšie zoznámiť so širokou škálou produktov súvisiacich s predajom vozidla aj s popredajnými službami, ktoré zákazníkom umožňujú prispôsobiť si svoje vozidlo o príslušenstvo a využiť exkluzívne služby.

 

Výstavné modely: Cherokee KrawLer, Wrangler Rubicon Sunriser a Renegade Trailhawk

Výstavný model Jeep® Cherokee KrawLer (KL) vychádza z verzie Trailhawk a bol vytvorený pre zdolávanie najnáročnejších terénov. KL je kód identifikujúci rodinu Cherokee.

Podvozok je zvýšený pre extrémne použitie. To je tiež dôvod, prečo je tento výstavný model vybavený špeciálnym príslušenstvom, ako napríklad špeciálnym zavesením, offroadovými pneumatikami BF Goodrich KM2 255/80/17, širšími blatníkmi, ochrannými doskami na podvozku a stúpadlami pod dverami.

Vozidlo sa môže pochváliť špeciálnou vojensky inšpirovanou matne zelenou karosériou, ktorá korešponduje s tradíciou značky Jeep®, a svetlo šedým interiérom a detailmi exteriéru. KrawLer je osadený výkonným zážihovým vidlicovým šesťvalcom 3.2 s výkonom 272 k, deväťstupňovou automatickou prevodovkou a pohonom všetkých štyroch kolies Jeep® Active Drive Lock s redukciou a uzávierkou diferenciálu zadnej nápravy.

Pozornosť bude vo Frankfurte nepochybne veľmi pútať aj druhý výstavný model, a síce Wrangler Rubicon Sunriser. Sunriser je charakteristický exkluzívnym matným oranžovým lakom, ktorý inšpiroval aj jeho meno, a radom príslušenstva navrhnutého špeciálne pre toto vozidlo. Nárazníky s dvoma ťažnými okami vpredu sú špeciálne navrhnuté pre off-road. Offroadové blatníky, o 4 palce vyššia svetlá výška a polovičné dvere robia Sunriser ešte odvážnejším a schopnejším pre extrémny terén. Celkový vzhľad dopĺňajú LED svetlá umiestnené medzi A stĺpikmi a čelným oknom. Interiér je vyvedený v čiernej koži a zušľachtený oranžovými doplnkami, ktoré korešpondujú s farbou karosérie.

O extrémne schopnosti tohto modelu Wrangler sa stará dieselový preplňovaný motor 2.8 CRD v kombinácii s automatickou päťstupňovou prevodovkou a tiež ochranný kryt pod motorom a skrutkované ráfiky kolies. Posledný prvok, ktorý istí kolesá na ráfiku, zabraňuje vyzlečeniu pneumatík pri jazde s upusteným tlakom v náročnom teréne, na kameňoch, v piesku či blate.

Trojicu špeciálnych modelov Jeep® vo Frankfurte uzatvára „moparizovaná" verzia modelu Renegade Trailhawk. Tento špeciál je vybavený 17palcovými zliatinovými kolesami, ochrannými doskami na podvozku, dvoma ťažnými hákmi a exkluzívnymi čiernymi krytmi zrkadiel, ktoré kontrastujú s odtieňom Anvil. Interiér je upravený športovými pedálmi a koberčekmi Jeep®. Všetko príslušenstvo bolo navrhnuté pre zvýšenie dobrodružného ducha tejto verzie modelu Renegade a je zamerané na jazdu v teréne.

 

Vybrané exkluzívne príslušenstvo pre modely Fiat 500X a 500L

Mopar® vytvoril pre model 500X špeciálny rad príslušenstva, ktorý tento nový crossover robí oveľa osobitejším. Vystavený automobil disponuje 18palcovými zliatinovými kolesami a paketom Chrome, ktorý zahŕňa elegantné chrómované prvky, ako sú lišty na dverách, rámčeky hmlových svetiel a kryty vonkajších spätných zrkadiel. Výbavu dopĺňa Cargo Organizer, ktorý zväčšuje využiteľnosť batožinového priestoru. To je však iba malá, avšak o to dôležitejšie ukážka viac než 100 položiek príslušenstva venovaného modelu 500X. Jedná sa o produkty špičkovej kvality, ktoré sú dokonale zladené s technickými a štylistickými vlastnosťami tohto crossoveru a ktoré umožňujú maximálnu personalizáciu.

 

V expozícii bude k videniu model 500L Trekking, ktorý vyniká novým zeleným odtieňom Toscana a je vybavený radom príslušenstva Mopar®, ktoré zvýrazňuje dvojaký charakter tohto modelu: jeden metropolitný pre bezstarostný mestský život a druhý viac dobrodružný pre malé víkendové dobrodružstvá s rodinou či priateľmi. Model vystavený vo Frankfurte predstaví užitočnú ochrannú rohož do batožinového priestoru, dávkovač vône, špecifické prahové lišty, ako aj praktické strešné lyžiny pre prevoz bicyklov, lyží, snowboardov, surfových dosiek alebo strešného boxu. Štýl je ďalej vylepšený matne chrómovanou povrchovou úpravou lišty na kapote a ventilmi pneumatík s logom Fiat.

 

Špičková kvalita oficiálnych značkových predmetov FCA

Návštevníci frankfurtského autosalónu sa môžu zoznámiť s radom oficiálnych značkových predmetov značiek Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth a Jeep®. Prostredníctvom premyslených produktov ponúka Mopar® nadšencom exkluzívne kolekcie, ktoré vyjadria ich životný štýl.

 

V expozícii Lancie čaká na návštevníkov nová exkluzívna kolekcia, ktorá spĺňa potreby všetkých, ktorí chcú byť trendy, elegantný a tiež originálny. Tieto vlastnosti inšpirovali aj vývoj oblečenia a značkových predmetov. Lancia ponúka exkluzívne produkty navrhnuté štylistickým centrom značky výhradne pre model Ypsilon. Kolekcia je navrhnutá pre ženy, ktoré vyznávajú súčasný dynamický životný štýl.

 

Kolekcia inšpirovaná troma verziami radu - Silver, Gold, Platinum - zahŕňa rad dámskych mikín a tričiek a je výsledkom starostlivého výberu farieb a materiálov a pozornosti k detailu. Kolekcia ponúka originálne predmety, napríklad náramok s logom Y alebo doplnky ako držiak iPodu či plniace pero so zabudovaným USB diskom s grafickými motívmi degrad, chevron alebo capitonné.

 

Kolekcia Alfy Romeo je inšpirovaná novým logom značky. Predstavuje tak dokonalú zmes medzi históriou a krásou talianskeho štýlu. Kolekcia zahŕňa oblečenie - mikiny z technických tkanín a polokošele z priedušných materiálov - a rad exkluzívnych predmetov, akými sú nepremokavý batoh s nastaviteľným objemom alebo slnečné okuliare z ľahkej zliatiny.

 

Mopar® Owner Centre je k dispozícii na 19 trhoch regiónu EMEA

Platforma Mopar® Owner Centre ocenená v talianskej ankete venovanej internetovej a interaktívnej komunikácii Interactive Key Award ponúka zákazníkom rozsiahly obsah týkajúci sa starostlivosti a údržby vozidiel Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth a Jeep®.

 

Program Mopar® Owner Centre odštartoval koncom roka 2013 v Taliansku a teraz je ponúkaný u rôznych značiek FCA v 19 krajinách - v Taliansku, Španielsku, Belgicku, Luxembursku, Francúzsku, vo Veľkej Británii, v Nemecku, Holandsku, Poľsku, Portugalsku, Švédsku, Rakúsku , Švajčiarsku, Írsku, Grécku, Maroku, Dánsku, Južnej Afrike a v Rusku. V roku 2015 sa ponuka rozšíri o Srbsko, Turecko, Maďarsko, Českú republiku a Slovensko.

 

Obsah, ktorý je verejne dostupný a zahŕňa viac ako 8000 stránok, ponúka kompletný rad informácií o svete popredajných služieb: od služieb po príslušenstvo, od originálnych dielov po starostlivosť o zákazníka, od e-shopu sa značkovými predmetmi (online pre Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep® a Mopar®) po dokumentáciu a technickú časť. Sekcia MyBrand dostupná z príslušných portálov jednotlivých značiek ponúka exkluzívny obsah a špeciálne ponuky s kompletnými a vysoko personalizovanými asistenčnými službami.

 

Starostlivosť o zákazníkov FCA a mobilná aplikácia

V expozícii na medzinárodnom autosalóne vo Frankfurte sa predstaví aplikácia Customer Care, ktorá v Európe zaznamenala vyše 450 000 stiahnutí. Ciao Fiat Mobile, Lancia Everywhere Mobile, Alfa Romeo InfoMobil, I am Jeep® Mobile a Abarth24h Mobile sú aplikácie, ktoré sú k dispozícii zadarmo v piatich jazykoch pokrývajúcich 15 európskych krajín. Na stiahnutie sú na App Store aj Google Play a ponúkajú užitočné informácie a ľahkú a rýchlu asistenciu.

 

Paleta modelov, u ktorých je ponúkaná užívateľská príručka s rozšírenou realitou, sa teraz rozširuje o Fiat 500X. Doteraz bola k dispozícii pre Lanciu Ypsilon, Jeep® Renegade a Alfy Romeo Giulietta, MiTo a 4C. Výberom symbolu AR+ v príručke a zameraním na niektoré časti vozidla prostredníctvom inteligentného telefónu je možné získať nové informácie. Majitelia sa môžu dozvedieť, ako správne používať systém Radio UConnect Nav 5" a 6,5", pochopiť rozdielne režimy voliča Mood Selector, ktoré optimalizujú chovanie vozidla, alebo sa dozvedieť viac o detailoch prvkov aktívnej bezpečnosti modelu 500X, akými sú napríklad monitoring mŕtveho uhla, systém varovania pred čelným nárazom a sledovanie jazdných pruhov.

 

Starostlivosť o zákazníka na Twitteri

@Fiat Care, @Alfa RomeoCare, @Lancia Care a @Jeep® Care predstavujú twitterové stránky vyhradené pre asistenciu, kde môžu zákazníci nájsť podporu vďaka špecializovanému tímu operátorov. K dispozícii sú pre talianskych, francúzskych a nemeckých zákazníkov a od apríla sa rozšíria aj pre Veľkú Britániu.

 

Mopar® Vehicle Protection: personalizované služby sú stále častejšie

Mopar® Vehicle Protection (MVP) ponúka služby garantované skupinou Fiat Chrysler Automobiles, ktoré zaručujú zákazníkom vybraných trhov maximálny pokoj na duši, a to vďaka veľmi rozsiahlemu krytiu porúch mechanických komponentov a vďaka dômyselným servisným plánom. Samozrejmosťou sú asistenčné služby a opravy poskytované vysoko špecializovanými technikmi, ktorí využívajú výhradne originálne náhradné diely.

 

Užívatelia sa môžu spoľahnúť aj na širokú škálu až 50 služieb Mopar® Vehicle Protection ponúkaných v 36 krajinách regiónu EMEA. MVP ponúka tiež rôzne výhodné ceny plánov servisných prác a asistencie, ktoré zaručia, že vozidlo bude vždy v perfektnej kondícii. Počas troch rokov bolo predaných 1,1 milióna balíčkov MVP.

 

Zákazníci môžu vyberať z nasledujúcich možností:  

  • Maximum Care: pokrytie mechanických a elektronických komponentov s predĺženou zárukou na vozidlo;
  • Powertrain Care: rozširuje záruku vozidla o krytie mechanických komponentov motora, prevodového ústrojenstva a hnacieho reťazca;
  • Easy Care: údržba, ktorá pokrýva asistenciu a náklady na plánované servisné prehliadky, a to za veľmi konkurencieschopnú cenu;
  • Top Care: tento plán údržby pokrýva kompletnú starostlivosť o vozidlo vrátane mechanických a elektrických komponentov a predpísaných servisných intervalov;
  • Essential Care: pre vozidlá staršie ako 8 rokov ponúka 2 roky cestnej asistencie, zľavu na náhradné diely a rad predpísaných kontrol
  • Oil Care: predplatené kupóny na výmenu oleja a filtra.

 

Plány Mopar® Vehicle Protection zahŕňajú ucelený rad možností, pokiaľ ide o dobu trvania a počet najazdených kilometrov. Navrhnuté boli tak, aby zákazníkom poskytli väčšie krytie a tiež istotu spoľahnúť sa na rozsiahlu servisnú sieť využívajúcu originálne náhradné diely a vysoko kvalifikovaných technikov. Mopar® okrem toho ponúka cestné asistenčné služby v rámci celej Európy. Hodnota plánov údržby môže byť navyše pri predaji vozidla prevedená na nového vlastníka vozidla.

 

Turín, 15. septembra 2015

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor