10 November 2015

Mopar® predstavuje na medzinárodnom autosalóne v Dubaji 2015 širokú paletu upravených vozidiel

 

Značka Mopar® vystavuje na medzinárodnom autosalóne v Dubaji 2015 široký rad upravených vozidiel, vrátane modelov Chrysler 200, Dodge Charger R/T, Dodge Challenger Hellcat, Fiat 500X, jednotonového pick-upu Fullback značky Fiat Professional (premiéra na dubajskom autosalóne) a Ram Rebel, ako aj trojicu špeciálnych výstavných vozidiel Jeep® - Cherokee KrawLer, Wrangler Sahara Sun Runner a Wrangler Dark Side - upravených vybranými doplnkami a príslušenstvom.

 

Rad upravených vozidiel demonštruje, ako si môže každý zákazník značky Mopar® prispôsobiť vozidlo podľa svojho štýlu jazdy, špecifických chutí a jazdných potrieb.

 

Špeciálne „moparizované" výstavné edície zahŕňajú Jeep® Cherokee KrawLer vychádzajúci z modelu Trailhawk, ktorý bol vytvorený pre najnáročnejšie jazdné podmienky (ako už napovedá jeho názov), a to posilnením schopností vozidla šplhať cez kamene a prechádzať veľmi náročným terénom. Veľké písmená K a L sa vzťahujú ku kódu KL, ktorý identifikuje typ Cherokee.

 

Zvýšený podvozok modelu KrawLer pre extrémne podmienky využíva príslušenstvo Mopar® zahŕňajúce špeciálne zavesenie, off-roadové pneumatiky BF Goodrich KM2 255/80/17, širšie blatníky, ochranu podvozku a lišty proti kameňom. Cherokee KrawLer sa môže tiež pochváliť špeciálnym, vojensky inšpirovaným, matne zeleným odtieňom karosérie zvýrazňujúcim rovnako zelený interiér z kože Frau a detaily exteriéru v šedom odtieni kremeňa. KrawLer je poháňaný zážihovým motorom 3.2 V6 Pentastar v spojení s deväťstupňovou automatickou prevodovkou a pohonom všetkých kolies Jeep® Active Drive Lock s redukciou a uzávierkou diferenciálu zadnej nápravy.

 

Moparizovaný Jeep® Wrangler Sahara Sun Runner je vyvedený v matne žltom odtieni a zahŕňa celý rad doplnkov Mopar®, vrátane nárazníkov s dvojicou ťažných ok vpredu, kitu pre zvýšenie podvozku o 4 palce a polovičných dverí. Celkový vzhľad vozidla dotvárajú LED svetla medzi A stĺpikom a čelným oknom.

 

Sun Runner je vybavený ochrannou doskou podvozku, mnoholúčovými 17palcovými kolesami Mopar® a rúrkovým rámom odolávajúcim kameňom, ktoré dotvárajú funkčnú a estetickú povahu vozidla.

 

Jeep® Wrangler Dark Side, ktorý bol vytvorený na báze dvojdverového modelu Wrangler Rubicon má špecifický interiér Mopar®, 37palcové pneumatiky, offroadové nárazníky, ploché lemy blatníkov, navijak, polovičné dvere, sadu pre zvýšenie podvozku, svetelnú rampu a mnoho ďalších doplnkov Mopar®, ktoré zvyšujú legendárne schopnosti modelu Rubicon a podtrhujú jeho robustný vzhľad.

 

Návštevníci budú mať príležitosť vzhliadnuť aj značkou Mopar® vylepšené modely Chrysler 200, Dodge Charger R/T, Dodge Challenger Hellcat, Fiat 500X, tonový pick-up Fullback od Fiat Professional, ako aj niektoré z mnohých a mnohých možností personalizácie, ktoré značka ponúka.

 

Okrem rozsiahleho radu špeciálnych a značkou Mopar® upravených vozidiel bude expozícia zahŕňať aj priestor vyhradený pre kolekciu exkluzívnych značkových predmetov a príslušenstva pre všetky vystavené vozidlá značiek skupiny FCA.

 

Počas medzinárodného autosalónu v Dubaji budú môcť návštevníci v oficiálnom predajnom mieste Mopar® zakúpiť najrôznejšie oficiálne značkové predmety a oblečenie.

 

Turín, 10. novembra 2015

 

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor