09 Júl 2015

Mopar robí Fiat 500 úplne jedinečným

 

V súčasnej dobe prebieha v Turíne medzinárodná tlačová prezentácia nového Fiatu 500, evolúcie ikony, ktorá sa stala súčasťou všeobecného povedomia. Pre svetovú premiéru nového Fiatu 500 bolo zvolené Lingotto v Turíne, nie nejakou náhodou, ale preto, že ide o symbolické miesto, ktoré sa síce v priebehu rokov vyvíjalo, ale napriek tomu zostalo verné svojej tradícii, podobne ako kultová päťstovka.

 

Mopar® - značka skupiny FCA zameraná na služby, starostlivosť o zákazníka, náhradné diely a príslušenstvo sa tejto akcie zúčastňuje tiež. A pri tejto príležitosti predstavuje kolekciu oficiálnych značkových predmetov venovaných novému Fiatu 500, napríklad personalizáciu v podobe bieleho a čierneho paketu microcarbon pre kryty zrkadiel, strechu a prístrojový panel. Personalizáciu Mopar dopĺňa chrómovaná lišta na kapote, čiapočky ventilov pneumatík s logom Fiat, čierne koberčeky, sada zliatinových kolies v matne sivom a matne čiernom odtieni, slonovinovým logom 500 a talianskou vlajočkou.  

 

Viac ako 100 špecifických doplnkov

Pre nový Fiat 500 bolo navrhnutých cez 100 položiek príslušenstva, všetko veľmi kvalitné produkty, ktoré pre maximálnu personalizáciu dokonale ladia s technickými a štylistickými rysmi nového modelu.

Katalóg zahŕňa 14", 15" a 16" zliatinové kolesá v rôznom dizajne, farbách a spracovaní, kryty vonkajších spätných zrkadiel v chrómovanej úprave alebo v rôznych farebných odtieňoch, osobité bočné potlače, chrómované lišty na streche, zadný spojler a polepy bokov a strechy. Pre zvýšenie funkčnosti nového vozidla je k dispozícii dvojica nosičov na zadných výklopných dverách, ktoré slúžia pre prevoz vybavenia pre zimné športy, napríklad lyží a snowboardov.

Rad zahŕňa tri verzie paketu Sport - čierny, červený a biely - pozostávajúce z farebných pruhov pozdĺž línie vozidla a končiacich kockovaným vzorom v blízkosti zadného okna, krytov vonkajších spätných zrkadiel vo farbách karosérie a dvomi špecifickými krytmi kľúčov. Ďalšie kryty kľúčov môžu byť zhotovené individuálne pre podtrhnutie vlastnej osobnosti, napríklad v sade Swarovski s logom 500 alebo v exkluzívnej červenej sade Corallo, prípadne Italy so vzorom reprodukujúcim talianskou vlajku.

Nové personalizačné sady budú k dispozícii s originálnym prevedením strechy a zrkadiel. K dispozícii je päť farebných verzií: čierna microcarbon, matne strieborná, matne titánová, vojenská zelená a džínsová. Varianty čierna microcarbon a vojenská zelená sa vzťahujú aj na prístrojový panel, čo zvláštny efekt karosérie prenáša aj do interiéru.

Nový Fiat 500 môže byť prispôsobený pomocou originálneho príslušenstva, napríklad ramienkom pre odevy na prednej hlavovej opierke, kobercovými rohožami, oceľovými prahovými lištami a športovým kitom zahŕňajúcim hliníkové kryty pedálov a opierku nohy.

Bez ohľadu na voľbu je možné prostredníctvom produktov Mopar vozidlo transformovať v skutočnú ikonu automobilového dizajnu, ktorá bude jediná svojho druhu.

 

Značkové predmety

Pre milovníkov kultového Fiatu vznikol rada exkluzívnych produktov, ktoré kombinujú štýl, inovácie a dizajn. Jedná sa o mikinu s vstavanými slúchadlami, ktorá je ideálnym spoločníkom pre jogging, reproduktory so zosilňovačom pre chytré telefóny, batoh s múdrou nabíjačkou mobilných telefónov alebo špeciálne šošovky pre zlepšenie kvality fotografií urobených mobilným telefónom.

 

Všetky položky sú venované priamo novému Fiatu 500 a vynikajú veľkým zmyslom pre detail a atraktívnou grafikou pre mužov aj ženy. Medzi ďalšie produkty tejto kolekcie patria mikiny a tričká s logom 500 vo farbách inšpirovaných svetom Fiatu 500.

Marketing novej kolekcie Mopar venovanej novému modelu Fiatu bude zahájený na jeseň.

 

Mopar Vehicle Protection

Zákazníci nového Fiatu 500 sa môžu spoľahnúť aj na služby Mopar Vehicle Protection, jedinej služby garantovanej skupinou Fiat Chrysler Automobiles.

Tieto služby boli v regióne EMEA predstavené v roku 2013 a v súčasnej dobe sú ponúkané v 36 krajinách a zahŕňajú viac ako 50 produktov. Služby Mopar Vehicle Protection obsahujú množstvo zmlúv na poskytovanie služieb podľa trvania a kilometrového priebehu, ktoré boli vytvorené tak, aby zákazníkom umožnili starať o svoje vozidlo čo najlepšie.

 

Servisné balíčky Mopar Vehicle Protection zaisťujú maximálny pokoj duše vďaka komplexnému pokrytiu porúch mechanických súčastí a vyhradeným servisným plánom. Navyše všetky zásahy vykonávajú vysoko špecializovaní technici, ktorí využívajú výhradne originálne náhradné diely.

 

Predĺžené záruky pre nový Fiat 500 sú k dispozícii v týchto variantoch: 

  • Maximum Care pokrývajúcom elektrické a mechanické komponenty vozidla;
  • Powertrain Care pre mechanické problémy vzťahujúce sa k motoru, prevodovke a riadiacej jednotke;
  • Easy Care pre plánovanie pravidelnej údržby za vopred stanovené veľmi konkurencie schopné ceny;
  • Top Care, najkompletnejší program, ktorý rozširuje záruku výrobcu a plánované intervaly údržby.

 

Zaujímavosťou je, že balíky Mopar Vehicle Protection poskytujú maximálny pokoj mysle aj vďaka asistenčným službám platným po celej Európe, a to po celú dobu platnosti služby, dokonca aj v prípade predaja vozidla, kedy sa služba prenáša na nového majiteľa.

 

Turín, 9. júla 2015

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor